Hans Göran Eriksson oljemålning

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HANS GÖRAN ERIKSSON (samtida): Komposition, monogramsignerad Hge, daterad a tergo 2015, olja på duk med aluminum, bildmått ca 30x30 cm

Tryckskada

876423

2021-02-13