Byrå 1700-tal

Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal

Klubbat för:

13 500 SEK

Utropspris

10 000 SEK

BYRÅ, rokoko, 1700-tal, fanérad i alm samt rot, förgyllda beslag i brons, 3 lådor, höjd 80, 96x48 cm

Fanérskador, lösa beslag, maskstungen

876433

2021-02-14