Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KARL-ERIK EKSELIUS, "Krysset", soffbord, skiva fanerat i teak, svärtad benställnig höjd ca 54, 126x61 cm
Slitage
876435
2021-02-16
Gör en kostnadsfri värdering här