Alvar Aalto matbord

Alvar Aalto matbord
Alvar Aalto matbord
Alvar Aalto matbord
Alvar Aalto matbord
Alvar Aalto matbord
Alvar Aalto matbord
Alvar Aalto matbord
Alvar Aalto matbord

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ALVAR AALTO, matbord, skiktlimmad björk, höjd 72, diameter 125 cm

Märken, repor, slitage

876446

2021-02-14