Klubbat för:
6 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ALVAR AALTO, matbord, skiktlimmad björk, höjd 72, diameter 125 cm
Märken, repor, slitage
876446
2021-02-14
Gör en kostnadsfri värdering här