Fåtöljer johanson design

Fåtöljer johanson design
Fåtöljer johanson design
Fåtöljer johanson design
Fåtöljer johanson design
Fåtöljer johanson design
Fåtöljer johanson design
Fåtöljer johanson design
Fåtöljer johanson design
Fåtöljer johanson design
Fåtöljer johanson design
Fåtöljer johanson design
Fåtöljer johanson design
Fåtöljer johanson design
Fåtöljer johanson design
Fåtöljer johanson design
Fåtöljer johanson design

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

JOHANSON DESIGN, fåtöljer, ett par, safarimodell, stomme i förkromad metall, skinnklädsel, sitthöjd ca 40 cm

Slitage, märken förekommer
Armlän med skada/lagning

876453

2021-02-18