Pall i teak 1960-tal

Pall i teak 1960-tal
Pall i teak 1960-tal
Pall i teak 1960-tal
Pall i teak 1960-tal
Pall i teak 1960-tal
Pall i teak 1960-tal
Pall i teak 1960-tal
Pall i teak 1960-tal

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PALL, 1960-tal, teak, lös sits med klädsel i svart skinn, sitthöjd ca 40 cm, 41x38 cm

Bruksslitage

876461

2021-02-16