Klubbat för:
16 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
HUGGARE, rysk, modell 1856, för flottan, svärtat stålfäslte, klingrygg märkt med kyrliska Zlatoust samt daterad 1862, svart läderbalja med två beslag, längd ca 88 cm
Slitage
876462
2021-02-14
Gör en kostnadsfri värdering här