Torun Bjurman "Persona II"

Torun Bjurman
Torun Bjurman

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TORUN BJURMAN (född 1970): "Persona II", vinyl på akvarellpapper, monogramsignerad TB, ca 54x73 cm

Löst blad, mindre märken kan förekomma.

876463

2021-02-16