Einar Forseth gouache samt litografi
Klubbat för:
2 400 SEK
Arviointi
3 500 SEK
Kuvaus
EINAR FORSETH (1892-1988): (2) Fjällmotiv, signerad och daterad Einar Forseth, 1935, gouache på papper, ca 36x49 cm dedikation, samt litogafi " en lille mexikanen" signerad och daterad Einar Forseth 1954, ca 39x60 cm
Kuntoraportti
876466
Päivämäärä:
2021-02-16