Klubbat för:
1 700 SEK
1 500 SEK
SLEV, RAGUSKED, TÅRTSPADE, SKEDAR, 5 dlr, silver, bl a finska stämplar, längder ca 10,5-30,5 cm, total vikt ca 380 g
Repor, monogram
876478
2021-02-18