Samling silver

Samling silver
Samling silver
Samling silver
Samling silver
Samling silver
Samling silver
Samling silver
Samling silver

Klubbat för:

1 700 SEK

1 500 SEK

SLEV, RAGUSKED, TÅRTSPADE, SKEDAR, 5 dlr, silver, bl a finska stämplar, längder ca 10,5-30,5 cm, total vikt ca 380 g

Repor, monogram

876478

2021-02-18