Vera Frisén oljemålning

Vera Frisén oljemålning
Vera Frisén oljemålning
Vera Frisén oljemålning
Vera Frisén oljemålning
Vera Frisén oljemålning
Vera Frisén oljemålning
Vera Frisén oljemålning
Vera Frisén oljemålning
Vera Frisén oljemålning
Vera Frisén oljemålning

Klubbat för:

26 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

VERA FRISÉN (1910-1990): Afton, signerad och daterad Frisén- 71, olja på duk fäst på pannå, 33,5 x 40,5 cm,
handgjord bladguldslist.

UTSTÄLLD
Färgens polyfoni - Vera Frisén och Karin Granqvist, Thielska Galleriet, Stockholm, 2/4 - 5/6 2011

876485

2021-02-28