Skåp 1800-tal

Skåp 1800-tal
Skåp 1800-tal
Skåp 1800-tal
Skåp 1800-tal
Skåp 1800-tal
Skåp 1800-tal
Skåp 1800-tal
Skåp 1800-tal

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKÅP, 1800-talets andra hälft, fanérat i mahogny, bronserade beslag, svarvade fötter, höjd ca 159, 74x38 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Listdelar saknas, lös listdel, en listdel medföljer, smärre fanérskador

876486

2021-02-14