Klubbat för:
5 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
JULES-ALEXANDRE GAMBA DE PREYDOUR (Frankrike, 1846-1931): Stilleben med skål och kanna, olja på duk, signerad A. Gamba de Preydour, ca 38,5x46,5 cm
Ställvis färgbortfall
876488
2021-02-19
Gör en kostnadsfri värdering här