Jules-Alexandre Gamba de Preydour oljemålning

Klubbat för:

5 600 SEK

5 000 SEK

JULES-ALEXANDRE GAMBA DE PREYDOUR (Frankrike, 1846-1931): Stilleben med skål och kanna, olja på duk, signerad A. Gamba de Preydour, ca 38,5x46,5 cm

Ställvis färgbortfall

876488

2021-02-19