Göran Wärff Vision Monica Backström
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GÖRAN WÄRFF, MONICA BACKSTRÖM 2 dlr, Vision, skålfat, Kosta Boda, oval form på fot, rosa och blå glasmassa, signerad och numrerad 707910 Kosta Boda G Wärff, etikettmärkt, längd ca 34 cm, höjd ca 75cm, samt fat Monica Backström, grön och blå glasmassa, konturerad kant, ej signerad, diameter ca 35 cm
876514
2021-02-16