Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
800 SEK
GRIGORY ROSINSKY, olja på pannå, signerad och daterad 1915, sjölandskap i solnedgång, 22x16 cm.
Små repor och små fläckar.
876517
2021-02-24
Gör en kostnadsfri värdering här