Grigory Rosinsky olja på pannå

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

800 SEK

GRIGORY ROSINSKY, olja på pannå, signerad och daterad 1915, sjölandskap i solnedgång, 22x16 cm.

Små repor och små fläckar.

876517

2021-02-24