Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 200 SEK
OIDENTIFIERADE KONSTNÄRER (1900-tal): (2) Motiv av båt resp. fyr, akvarell resp. litografi, signerad W Knorr-95 resp. Aakko? 1977, numrerad 97/460, motivmått 41x55 samt 45x34 cm
876522
2021-02-21
Gör en kostnadsfri värdering här