Akvarell och litografi motiva av båt resp. fyr

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

OIDENTIFIERADE KONSTNÄRER (1900-tal): (2) Motiv av båt resp. fyr, akvarell resp. litografi, signerad W Knorr-95 resp. Aakko? 1977, numrerad 97/460, motivmått 41x55 samt 45x34 cm

876522

2021-02-21