Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
CARLENIAR TELLWE (1924-2003): blandteknik, signerad och daterad - 99, landskapsmotiv, bildyta 28x42 cm.
Ej examinerad ur ram.
876523
2021-02-24
Gör en kostnadsfri värdering här