Klubbat för:
300 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
CARLENIAR TELLWE (1924-2003): blandteknik, signerad och daterad - 99, landskapsmotiv, bildyta 28x42 cm.
Zustandsbeschreibung
Ej examinerad ur ram.
876523
2021-02-24
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner