Oidintifierad konstnär olja på duk

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

800 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, olja på duk, signerad Carlo H, modellstudie, 30x65 cm.

Smärre ytslitage.

876525

2021-02-24