Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ELASTOLIN FIGURER samt TENNSOLDATER, 30 + 11 st, 1900-talets första hälft, höjd ca 4,5- 8 cm.
Bruksslitage, ej fullständigt genomgångna.
876551
2021-02-20
Gör en kostnadsfri värdering här