Soldater

Soldater
Soldater
Soldater
Soldater
Soldater
Soldater
Soldater
Soldater

Klubbat för:

1 300 SEK

2 000 SEK

ELASTOLIN FIGURER samt TENNSOLDATER, 30 + 11 st, 1900-talets första hälft, höjd ca 4,5- 8 cm.

Bruksslitage, ej fullständigt genomgångna.

876551

2021-02-20