Ishinkar

Ishinkar
Ishinkar
Ishinkar
Ishinkar
Ishinkar
Ishinkar

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ISHINKAR, 2 st, 1900-talets andra hälft, vitmetall, en av dem i form av ett äpple, höjd ca 18,5- 23 cm.

Äpplet med lagat lock invändigt samt buckla på locket, i övrigt bruksslitage.

876553

2021-02-20