Klubbat för:
300 SEK
800 SEK
BORDSLAMPA, 1900-talets tredje kvartal, fot och skärm i lackerad metall, skaft delvis i teak, ställbar, högsta höjd ca 51 cm.
Bruksslitage, ej funktionstestad.
876555
2021-02-20