Bordslampa

Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa

Klubbat för:

300 SEK

800 SEK

BORDSLAMPA, 1900-talets tredje kvartal, fot och skärm i lackerad metall, skaft delvis i teak, ställbar, högsta höjd ca 51 cm.

Bruksslitage, ej funktionstestad.

876555

2021-02-20