Miniatyrer "Den svenska silverskatten"

Miniatyrer
Miniatyrer
Miniatyrer
Miniatyrer
Miniatyrer
Miniatyrer
Miniatyrer
Miniatyrer
Miniatyrer
Miniatyrer

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MINIATYRER, 10 st, silver, GAB, Stockholm 1980-talets början, ur "Den svenska silverskatten", total vikt ca 425 g, samlingsskåp medföljer längd 31, bredd 10, höjd 34 cm.

Smärre slitage.

876556

2021-02-21