Miniatyrer "Den svenska silverskatten"
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
MINIATYRER, 10 st, silver, GAB, Stockholm 1980-talets början, ur "Den svenska silverskatten", total vikt ca 425 g, samlingsskåp medföljer längd 31, bredd 10, höjd 34 cm.
Smärre slitage.
876556
2021-02-21