Erik Höglund delvis unikat
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ERIK HÖGLUND, 3 delar varav en unik, glas, skål på fot med underfång i blått signerad "E.Höglund Chribska -92", vas gröntonad glasmassa med innesluten dekor signerad "H729/170", vas i klarglas med innesluten dekor signerad "H 525/500", höjd 15,5- 20 cm.
Mindre bruksslitage.
876557
2021-02-20