Spegel

Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPEGEL, 1940-tal, tredelad, fanerad med alm, fasettslipat glas, total längd 85 cm, höjd 75 cm.

Bruksslitage.

876561

2021-02-20