Leopard
Klubbat för:
650 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
SKULPTUR, gjutmassa, leopard, 1900-tal, höjd 48 cm.
Kuntoraportti
Ytslitage.
876564
Päivämäärä:
2021-02-20