Leopard

Leopard
Leopard
Leopard
Leopard
Leopard
Leopard

Klubbat för:

650 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

SKULPTUR, gjutmassa, leopard, 1900-tal, höjd 48 cm.

Kuntoraportti

Ytslitage.

876564

Päivämäärä:

2021-02-20