Luktdosor
Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LUKTDOSOR, Carl Leopold Nordström, Uddevalla, 1877, Carl Tengstedt & son, Göteborg, 1883, Michael Olof Barkman, Varberg, 1846 samt en stämplad 1879, total vikt ca 70 gram.
Bruksslitage och bucklor efter ålder.
876565
2021-02-21