Luktdosor

Luktdosor
Luktdosor
Luktdosor
Luktdosor
Luktdosor
Luktdosor
Luktdosor
Luktdosor

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LUKTDOSOR, Carl Leopold Nordström, Uddevalla, 1877, Carl Tengstedt & son, Göteborg, 1883, Michael Olof Barkman, Varberg, 1846 samt en stämplad 1879, total vikt ca 70 gram.

Bruksslitage och bucklor efter ålder.

876565

2021-02-21