Väggbonader 2 st

Väggbonader 2 st
Väggbonader 2 st
Väggbonader 2 st
Väggbonader 2 st
Väggbonader 2 st
Väggbonader 2 st
Väggbonader 2 st
Väggbonader 2 st

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

800 SEK

VÄGGBONADER, 2 st, ca 1970-tal, varav av signerad Margareta Erikson samt den andra Ulla, 100x125 respektive 142x106 cm

Bruksslitage, blekta

876566

2021-02-14