Sixten Lundbohm, gouache

Sixten Lundbohm, gouache
Sixten Lundbohm, gouache
Sixten Lundbohm, gouache
Sixten Lundbohm, gouache
Sixten Lundbohm, gouache
Sixten Lundbohm, gouache

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SIXTEN LUNDBOHM (1895-1982), "Stadsbild Bretagne 1954", monogramsignerad SL, gouache, ca 13,5x19,5 cm

PROVENIENS:
Den Maurinska konstsamlingen

Oramad

876567

2021-02-14