Bergère Louis XVI-stil

Bergère Louis XVI-stil
Bergère Louis XVI-stil
Bergère Louis XVI-stil
Bergère Louis XVI-stil
Bergère Louis XVI-stil
Bergère Louis XVI-stil
Bergère Louis XVI-stil
Bergère Louis XVI-stil
Bergère Louis XVI-stil
Bergère Louis XVI-stil
Bergère Louis XVI-stil
Bergère Louis XVI-stil
Bergère Louis XVI-stil
Bergère Louis XVI-stil
Bergère Louis XVI-stil
Bergère Louis XVI-stil

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BERGÈRE, omkring 1900, Louis XVI-stil, förgylld, skuren dekor, grön klädsel, lös sittplymå, sitthöjd ca 50 cm

Slitage, smärre ytskador och färgbortfall, löst kantband

876580

2021-02-14