Takarmatur

Takarmatur
Takarmatur
Takarmatur
Takarmatur
Takarmatur
Takarmatur

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TAKARMATUR, 1900-tal, stomme i mässing, 5 armar, glaskupor i frostat opalglas, höjd ca 54, diameter 43 cm

Bruksslitage

876592

2021-02-14