Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 200 SEK
KG NILSON (född 1942): "Arkadien I", signerad KG Nilson 1999, betitlad, färgetsning, diam 39 cm
Ej examinerad ur ram
876600
2021-02-15
Gör en kostnadsfri värdering här