KG Nilson etsning

KG Nilson etsning
KG Nilson etsning
KG Nilson etsning
KG Nilson etsning

Klubbat för:

750 SEK

Arviointi

1 200 SEK

Kuvaus

KG NILSON (född 1942): "Arkadien I", signerad KG Nilson 1999, betitlad, färgetsning, diam 39 cm

Kuntoraportti

Ej examinerad ur ram

876600

Päivämäärä:

2021-02-15