KG Nilson etsning
Klubbat för:
750 SEK
Arviointi
1 200 SEK
Kuvaus
KG NILSON (född 1942): "Arkadien I", signerad KG Nilson 1999, betitlad, färgetsning, diam 39 cm
Kuntoraportti
Ej examinerad ur ram
876600
Päivämäärä:
2021-02-15