Erik Höglund ljuskrona

Erik Höglund ljuskrona
Erik Höglund ljuskrona
Erik Höglund ljuskrona
Erik Höglund ljuskrona
Erik Höglund ljuskrona
Erik Höglund ljuskrona
Erik Höglund ljuskrona
Erik Höglund ljuskrona
Erik Höglund ljuskrona
Erik Höglund ljuskrona

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ERIK HÖGLUND, ljuskrona, Boda, för 6 ljus, stomme i smide behängd med glaskläppar klarglas, höjd 60, diameter 50 cm

Skador och slitage

876611

2021-02-14