Ole Hammeleff

Ole Hammeleff
Ole Hammeleff
Ole Hammeleff
Ole Hammeleff

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

800 SEK

OLE HAMMELEFF (Danmark, 1913-1989): "Vågrätt balans", emalj, signerad OH, daterad -74 på etikett á tergo, 38 x 44 cm.

876612

2021-02-20