Bertil Vallien skulptur
Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BERTIL VALLIEN (född 1938): skulptur, glas, Kosta Boda, dekor av innesluten figur samt häst, signerad Kosta Boda B Vallien numr 7099575, längd ca 20, höjd 12 cm, på träsockel
Visst ytslitage
876614
2021-02-16