Bertil Vallien skulptur

Bertil Vallien skulptur
Bertil Vallien skulptur
Bertil Vallien skulptur
Bertil Vallien skulptur
Bertil Vallien skulptur
Bertil Vallien skulptur
Bertil Vallien skulptur
Bertil Vallien skulptur
Bertil Vallien skulptur
Bertil Vallien skulptur

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BERTIL VALLIEN (född 1938): skulptur, glas, Kosta Boda, dekor av innesluten figur samt häst, signerad Kosta Boda B Vallien numr 7099575, längd ca 20, höjd 12 cm, på träsockel

Visst ytslitage

876614

2021-02-16