Sideboard palisander

Sideboard palisander
Sideboard palisander
Sideboard palisander
Sideboard palisander
Sideboard palisander
Sideboard palisander
Sideboard palisander
Sideboard palisander
Sideboard palisander
Sideboard palisander

Klubbat för:

7 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SIDEBOARD, 1960-tal, IKEA, "Ladoga", fanerat i palisander, skjutdörrar, invändigt med hyllplan, samt 4 lådor, höjd ca 72, 170x42 cm

CITES-intyg medföljer

876630

2021-02-16