Matgrupp gustaviansk stil

Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil

Klubbat för:

8 200 SEK

4 000 SEK

MATSALSGRUPP, 9 dlr, 1900-talets mitt, gustaviansk stil, gråmålad, skiva i teak, stoppade sitsar, randig klädsel, bordets mått höjd ca 75, diameter 110, sitthöjd ca 48, 2 iläggsskivor vardera bredd 54 cm

Brukslitage, klädsel med enstaka slitage, smärre ytskador och märken

876638

2021-02-14