Maja Braathen oljemålning

Maja Braathen oljemålning
Maja Braathen oljemålning
Maja Braathen oljemålning
Maja Braathen oljemålning
Maja Braathen oljemålning
Maja Braathen oljemålning

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

MAJA BRAATHEN (1896-1973): komposition med hus och träd, monogramsignerad, olja på duk, 55x46 cm

876640

2021-02-15