Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BOKHYLLA med skåpsdel, 1900-talets mitt, björkfanér, höjd ca 75, 120x27 cm
Bruks- och åldersrelaterat slitage, 1 nyckel medföljer vid utlämningen
876649
2021-02-16
Gör en kostnadsfri värdering här