Silverbestick

Silverbestick
Silverbestick
Silverbestick
Silverbestick
Silverbestick
Silverbestick
Silverbestick
Silverbestick
Silverbestick
Silverbestick

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BESTICK, 14 dlr, silver, bl.a GAB, A.G Sundberg, 1900-tal, bestående av: 8 skedar (12,5-22 cm) , 6 gafflar (17,5 cm), vikt ca 518 g

Bruksslitage

876656

2021-02-18