Leksaksbil SSS Quality Toys

Leksaksbil SSS Quality Toys
Leksaksbil SSS Quality Toys
Leksaksbil SSS Quality Toys
Leksaksbil SSS Quality Toys
Leksaksbil SSS Quality Toys
Leksaksbil SSS Quality Toys
Leksaksbil SSS Quality Toys
Leksaksbil SSS Quality Toys

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

800 SEK

LEKSAKSBIL, Japan, SSS Quality Toys, 1940/50-tal, metall, svartlackerad men gult tak, däck av gummi, höjd ca 9 cm

Smärre slitage

876673

2021-02-20