Serveringsvagn

Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SERVERINGSVAGN, 1900-talets andra hälft, på hjul, stomme i mässing, glashyllor, höjd ca 63, 71x40 cm

Bruksspår och åldersrelaterat slitage

876682

2021-02-16