Ragnar Godin oljemålning

Ragnar Godin oljemålning
Ragnar Godin oljemålning
Ragnar Godin oljemålning
Ragnar Godin oljemålning
Ragnar Godin oljemålning
Ragnar Godin oljemålning

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 000 SEK

RAGNAR GODIN (1911-1990): Komposition, signerad och daterad Godin -44, olja på pannå, ca 37x33 cm

876689

2021-02-16