Ragnar Godin oljemålning

Ragnar Godin oljemålning
Ragnar Godin oljemålning
Ragnar Godin oljemålning
Ragnar Godin oljemålning
Ragnar Godin oljemålning
Ragnar Godin oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

RAGNAR GODIN (1911-1990): Stadsmotiv, signerad och otydligt daterad, olja på pannå, ca 41x50 cm

876690

2021-02-16